UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jest tak jak przewidywał scenariusz zawarty w ustawie śmieciowej z 2011 roku: najpierw będzie dumping cenowy, potem bankructwa spółek komunalnych, przejęcie ich majątku za grosze, a na końcu podwyżki opłat za śmieci których beneficjentem będą zagraniczne firmy wywożące zyski tworzone z comiesięcznych opłat polskich rodzin za śmieci… Ale tego idioci jeszcze tego nie rozumieją, dlaczego w krajach zachodnich nie ma żadnych przetargów i obowiązkiem przedsiębiorstw municypalnych non-profit jest obsługa mieszkańców. ..
Whistleblower