UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cóż za problem ? Zamiast leczyć nieuleczalnie chorą spółkę należy szybciutko wystawić na przetarg obsługiwane przez nią sektory i po problemie. Spółka to nie człowiek, chora to niech umiera. Hero (Heronim Zabiełło)