UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cóż za problem ? Zamiast leczyć nieuleczalnie chorą spółkę należy szybciutko wystawić na przetarg obsługiwane przez nią sektory i po problemie. Spółka to nie człowiek, chora to niech umiera. Hero (Heronim Zabiełło)


Anuluj