UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I dobrze! Więcej takich akcji, łapać nierobów i wozaków, wyrzutki społeczne!!! Brawoooooooooo!!!! Trochę zielska pójdzie w kibel, dzieciaki mniej spalą.

Romulec

Anuluj