UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I dobrze! Więcej takich akcji, łapać nierobów i wozaków, wyrzutki społeczne!!! Brawoooooooooo!!!! Trochę zielska pójdzie w kibel, dzieciaki mniej spalą.
Romulec
I dobrze! Więcej takich akcji, łapać nierobów i wozaków, wyrzutki społeczne!!! Brawoooooooooo!!!! Trochę zielska pójdzie w kibel, dzieciaki mniej spalą.
Romulec