UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gdyby się zatrzymali do kontroli to by ich nie ścigali, a teraz ten co siedział za kierownicą odpowie za to przed sądem. I mam nadzieje że dostanie zasłużoną karę, szczęście że nikogo nie zabili gamonie.

anreu