UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby się zatrzymali do kontroli to by ich nie ścigali, a teraz ten co siedział za kierownicą odpowie za to przed sądem. I mam nadzieje że dostanie zasłużoną karę, szczęście że nikogo nie zabili gamonie.

anreu

Anuluj