Wybrany wątek opinii
Cały czas zastanawiam się co zrobić z idiotami i ich idiotycznymi komentarzami bo to powoli robi się poniżej wszelkiej krytyki i najprostszym rozwiązaniem mogłoby być logowanie z mailem. Może wtedy pisali by ludzie którym się chce coś robić w tym mieście, a trole internetowe poszły by na pudelka. Z idiotami trzeba rozmawiać ich językiem, bo inaczej nie zrozumieją, ale czy jest sens zniżać się do tego poziomu, a z drugiej strony czy nie jest to dla nich woda na młyn ????
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Tak Krzysztofie tylko ta dyskusja nie dotyczy tylko sportu. Każdy szanujący się portal chociażby obliguje komentatora do logowania = stałego podpisu. Zablokować komentowanie pod artykułem. Chcesz pogratulować, post na Facebook. Chcesz pluć dwa razy się zastanowisz, bo tam już pod sobą musisz się podpisać.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Nie ma co z nimi dyskutować. Matki idiotki ich rodziły, nawet nie było je stać usunięcie ciąży
Do moderacji
Odpowiedz
3
0