Wybrany wątek opinii

Cały czas zastanawiam się co zrobić z idiotami i ich idiotycznymi komentarzami bo to powoli robi się poniżej wszelkiej krytyki i najprostszym rozwiązaniem mogłoby być logowanie z mailem. Może wtedy pisali by ludzie którym się chce coś robić w tym mieście, a trole internetowe poszły by na pudelka. Z idiotami trzeba rozmawiać ich językiem, bo inaczej nie zrozumieją, ale czy jest sens zniżać się do tego poziomu, a z drugiej strony czy nie jest to dla nich woda na młyn ????
krzychu7777 (2016.02.29)
Tak Krzysztofie tylko ta dyskusja nie dotyczy tylko sportu. Każdy szanujący się portal chociażby obliguje komentatora do logowania = stałego podpisu. Zablokować komentowanie pod artykułem. Chcesz pogratulować, post na Facebook. Chcesz pluć dwa razy się zastanowisz, bo tam już pod sobą musisz się podpisać.
(2016.02.29)
Nie ma co z nimi dyskutować. Matki idiotki ich rodziły, nawet nie było je stać usunięcie ciąży
janekeks (2016.02.29)
Powrót do komentarzy