UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak Krzysztofie tylko ta dyskusja nie dotyczy tylko sportu. Każdy szanujący się portal chociażby obliguje komentatora do logowania = stałego podpisu. Zablokować komentowanie pod artykułem. Chcesz pogratulować, post na Facebook. Chcesz pluć dwa razy się zastanowisz, bo tam już pod sobą musisz się podpisać.