UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak Krzysztofie tylko ta dyskusja nie dotyczy tylko sportu. Każdy szanujący się portal chociażby obliguje komentatora do logowania = stałego podpisu. Zablokować komentowanie pod artykułem. Chcesz pogratulować, post na Facebook. Chcesz pluć dwa razy się zastanowisz, bo tam już pod sobą musisz się podpisać.