UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cały czas zastanawiam się co zrobić z idiotami i ich idiotycznymi komentarzami bo to powoli robi się poniżej wszelkiej krytyki i najprostszym rozwiązaniem mogłoby być logowanie z mailem. Może wtedy pisali by ludzie którym się chce coś robić w tym mieście, a trole internetowe poszły by na pudelka. Z idiotami trzeba rozmawiać ich językiem, bo inaczej nie zrozumieją, ale czy jest sens zniżać się do tego poziomu, a z drugiej strony czy nie jest to dla nich woda na młyn ????
krzychu7777