UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Patomorfolog a od kiedy teraz w karetkach lekarz jezdzi - o ile wiem to ratownicy medyczni - jak to ludzie chca byc madrzy a tak naprawde g... wiedza - gdzies dzwoni to najwazniejsze ale zeby pofatygowac sie zeby sie dowiedziec gdzie to juz nie łaska - ciekawe ile jeszcze teorii spiskowych powstanie - apropo pozdro dla spaniela :)

Korek:)