UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Te sekcje zwłok są bardzo podejrzane. Podejrzewam grube wałki których nie ma możliwości wykryć. Przyczynę zgonu z powodzeniem może stwierdzić lekarz który przybył na miejsce. To nie zwłoki które leżały pół roku w rzece. Co raz bardziej przypomina to łowców skór, w tym przypadku narządów. Nikt nie ma możliwości stwierdzić czy ofiara "wraca w całości " czy napchana trocinami i zaszyta bo i nikt się tego nie podejmie. To może być intratny interes. Coś jest na rzeczy a rodzina nie ma tu nic do gadania jak patroszą czyjeś dziecko czy żonę.
Patomorfolog