Wybrany wątek opinii
20 tysi miesiecznie + podatek. .. no to sorry ale jakim cudem oni maja sie utrzymac ?
Jak miasto takie madre to niech sami zrobia tory, wyciagi itp, niech sie mosir tym zajmie, a nie komus dowalac taka kwote. Jak w tym miescie ma byc cos normalnego dla mieszkancow jak tu nikt nie moze sie utrzymac przez koszta?
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Dodam jeszcze ze jak miasto chce za to kase to tak jak ktos pisal powinno to byc za przyslowiowa zlotowke + przedsiebiorstwo dzieli sie z miastem zyskiem (np. 20%, nie wiem nie jestem ekspertem, juz by ustalili meidzy soba %). Wszyscy byliby zadowolenia od mieszkancow po przedsiebiorstwo i miasto i by to jakos funkcjonowalo.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0