UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

20 tysi miesiecznie + podatek. .. no to sorry ale jakim cudem oni maja sie utrzymac ? Jak miasto takie madre to niech sami zrobia tory, wyciagi itp, niech sie mosir tym zajmie, a nie komus dowalac taka kwote. Jak w tym miescie ma byc cos normalnego dla mieszkancow jak tu nikt nie moze sie utrzymac przez koszta?


Anuluj