UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dodam jeszcze ze jak miasto chce za to kase to tak jak ktos pisal powinno to byc za przyslowiowa zlotowke + przedsiebiorstwo dzieli sie z miastem zyskiem (np. 20%, nie wiem nie jestem ekspertem, juz by ustalili meidzy soba %). Wszyscy byliby zadowolenia od mieszkancow po przedsiebiorstwo i miasto i by to jakos funkcjonowalo.


Anuluj