UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dodam jeszcze ze jak miasto chce za to kase to tak jak ktos pisal powinno to byc za przyslowiowa zlotowke + przedsiebiorstwo dzieli sie z miastem zyskiem (np. 20%, nie wiem nie jestem ekspertem, juz by ustalili meidzy soba %). Wszyscy byliby zadowolenia od mieszkancow po przedsiebiorstwo i miasto i by to jakos funkcjonowalo.