UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wcale nie czeka go takie złe menu. Utrzymanie złodzieja w więzieniu to miesięczny koszt 3000 zł. Kto z przeciętnych uczciwych pracujących ma taki wydatek na osobę? Niewielu zapewne. Do tego może uczyc sie za darmo, korzystac z internetu za darmo, cwiczyć za darmo. .. .. ludzie nie to co my robole za grosze nedzne