Wybrany wątek opinii

Przeszkadzają pracować przedsiębiorczym ludziom, którzy nie czekając na pomoc państwa wzięli sprawy w swoje ręce. Natomiast wszelakiej maści aferzyści z Wiejskiej i kawiarni Sowa mają nas za głupców lub złodziei, którzy pracują za "sześć" tysi!
pbieńkowska (2015.06.19)
dokładnie. ciesze się że jest coraz więcej świadomych ludzi. byc moze za 20 lat bedzie juz normalnie :)
adamr. (2015.06.19)
Powrót do komentarzy