Wybrany wątek opinii
Przeszkadzają pracować przedsiębiorczym ludziom, którzy nie czekając na pomoc państwa wzięli sprawy w swoje ręce. Natomiast wszelakiej maści aferzyści z Wiejskiej i kawiarni Sowa mają nas za głupców lub złodziei, którzy pracują za "sześć" tysi!
Do moderacji
Odpowiedz
21
0
dokładnie. ciesze się że jest coraz więcej świadomych ludzi. byc moze za 20 lat bedzie juz normalnie :)
Do moderacji
Odpowiedz
1
1