UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przeszkadzają pracować przedsiębiorczym ludziom, którzy nie czekając na pomoc państwa wzięli sprawy w swoje ręce. Natomiast wszelakiej maści aferzyści z Wiejskiej i kawiarni Sowa mają nas za głupców lub złodziei, którzy pracują za "sześć" tysi!

pbieńkowska

Anuluj