UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przeszkadzają pracować przedsiębiorczym ludziom, którzy nie czekając na pomoc państwa wzięli sprawy w swoje ręce. Natomiast wszelakiej maści aferzyści z Wiejskiej i kawiarni Sowa mają nas za głupców lub złodziei, którzy pracują za "sześć" tysi!
pbieńkowska