UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dokładnie. ciesze się że jest coraz więcej świadomych ludzi. byc moze za 20 lat bedzie juz normalnie :)
adamr.
dokładnie. ciesze się że jest coraz więcej świadomych ludzi. byc moze za 20 lat bedzie juz normalnie :)
adamr.