Wybrany wątek opinii

I bardzo dobrze ostatnio jak jechałem przez wieś to młody tak ścioł zakręt że musiałem uciekać na pobocze bo by była czołówka, parę miesięcy i jazda będzie jak na zachodzie policja a młodzi jak nie myślą niech tracą prawa jazdy.
WEKO46 (2015.05.20)
chyba na zachodzie nie byłeś. .. niedzielniaku
tygodniak (2015.05.20)
ścioł? kozioł, osioł, matoł?
adamixus (2015.05.20)
Powrót do komentarzy