Wybrany wątek opinii
I bardzo dobrze ostatnio jak jechałem przez wieś to młody tak ścioł zakręt że musiałem uciekać na pobocze bo by była czołówka, parę miesięcy i jazda będzie jak na zachodzie policja a młodzi jak nie myślą niech tracą prawa jazdy.
Do moderacji
Odpowiedz
15
2
chyba na zachodzie nie byłeś. .. niedzielniaku
Do moderacji
Odpowiedz
1
7
ścioł? kozioł, osioł, matoł?
Do moderacji
Odpowiedz
3
0