UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I bardzo dobrze ostatnio jak jechałem przez wieś to młody tak ścioł zakręt że musiałem uciekać na pobocze bo by była czołówka, parę miesięcy i jazda będzie jak na zachodzie policja a młodzi jak nie myślą niech tracą prawa jazdy.

WEKO46