UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I bardzo dobrze ostatnio jak jechałem przez wieś to młody tak ścioł zakręt że musiałem uciekać na pobocze bo by była czołówka, parę miesięcy i jazda będzie jak na zachodzie policja a młodzi jak nie myślą niech tracą prawa jazdy.

WEKO46

Anuluj