UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I bardzo dobrze ostatnio jak jechałem przez wieś to młody tak ścioł zakręt że musiałem uciekać na pobocze bo by była czołówka, parę miesięcy i jazda będzie jak na zachodzie policja a młodzi jak nie myślą niech tracą prawa jazdy.
WEKO46