Wybrany wątek opinii

pierwszy raz ogladalem TV w swietlicy hotelu robotniczego (chyba) Zamechu, wejscie od placu Slowianskiego, to był 1959 r. Telewizor mial chyba 14 cali, obraz cz-b, śniezył jak licho, kiepski kontrast i ostrość, . .. .. szedł jakiś teratr TV, sala byla nabita
Marcyś (2009.01.11)
Ja też wtedy pierwszy raz oglądałem TV właśnie tam. Szukam znajomych i.kolegów./ koleżanek z Liceum dla pracujących na Królewieckiej z lat 1958-1962
man2109@interia.pl (2017.11.17)
Powrót do komentarzy