Wybrany wątek opinii
pierwszy raz ogladalem TV w swietlicy hotelu robotniczego (chyba) Zamechu, wejscie od placu Slowianskiego, to był 1959 r. Telewizor mial chyba 14 cali, obraz cz-b, śniezył jak licho, kiepski kontrast i ostrość, . .. .. szedł jakiś teratr TV, sala byla nabita
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Ja też wtedy pierwszy raz oglądałem TV właśnie tam. Szukam znajomych i.kolegów./ koleżanek z Liceum dla pracujących na Królewieckiej z lat 1958-1962
Do moderacji
Odpowiedz
0
0