UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

pierwszy raz ogladalem TV w swietlicy hotelu robotniczego (chyba) Zamechu, wejscie od placu Slowianskiego, to był 1959 r. Telewizor mial chyba 14 cali, obraz cz-b, śniezył jak licho, kiepski kontrast i ostrość, . .. .. szedł jakiś teratr TV, sala byla nabita

MarcyÅ›