UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja też wtedy pierwszy raz oglądałem TV właśnie tam. Szukam znajomych i.kolegów./ koleżanek z Liceum dla pracujących na Królewieckiej z lat 1958-1962

man2109@interia.pl

Anuluj