UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja też wtedy pierwszy raz oglądałem TV właśnie tam. Szukam znajomych i.kolegów./ koleżanek z Liceum dla pracujących na Królewieckiej z lat 1958-1962
man2109@interia.pl
Ja też wtedy pierwszy raz oglądałem TV właśnie tam. Szukam znajomych i.kolegów./ koleżanek z Liceum dla pracujących na Królewieckiej z lat 1958-1962
man2109@interia.pl