Wybrany wątek opinii

Wspaniała sprawa dla Biblioteki Elbląskiej, dla Elbląga !!! Serdeczne podziękowania dla Państwa Kowalskich, gratulacje dla dyr. J.Nowińskiego! A teraz łyżka dziegciu - straszna ta moda, Panie redaktorze Sebastianie M. , prawda ?! Na noszenie czapki w pomieszczeniu! I to przy takiej okazji!!! Pozdrowienia dla ulubionej Redakcji !!!
dziadek stefek (2026.06.27)
@dziadek stefek - Zgadzam się z panem. Straszna jest ta moda. Nie wiem kto w ogóle do tego dopuścił :-)
SebastianMalicki (2026.06.27)
Powrót do komentarzy