Wybrany wątek opinii
Wspaniała sprawa dla Biblioteki Elbląskiej, dla Elbląga !!! Serdeczne podziękowania dla Państwa Kowalskich, gratulacje dla dyr. J.Nowińskiego! A teraz łyżka dziegciu - straszna ta moda, Panie redaktorze Sebastianie M. , prawda ?! Na noszenie czapki w pomieszczeniu! I to przy takiej okazji!!! Pozdrowienia dla ulubionej Redakcji !!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@dziadek stefek - Zgadzam się z panem. Straszna jest ta moda. Nie wiem kto w ogóle do tego dopuścił :-)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0