UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wspaniała sprawa dla Biblioteki Elbląskiej, dla Elbląga !!! Serdeczne podziękowania dla Państwa Kowalskich, gratulacje dla dyr. J.Nowińskiego! A teraz łyżka dziegciu - straszna ta moda, Panie redaktorze Sebastianie M. , prawda ?! Na noszenie czapki w pomieszczeniu! I to przy takiej okazji!!! Pozdrowienia dla ulubionej Redakcji !!!

dziadek stefek

Anuluj