UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wspaniała sprawa dla Biblioteki Elbląskiej, dla Elbląga !!! Serdeczne podziękowania dla Państwa Kowalskich, gratulacje dla dyr. J.Nowińskiego! A teraz łyżka dziegciu - straszna ta moda, Panie redaktorze Sebastianie M. , prawda ?! Na noszenie czapki w pomieszczeniu! I to przy takiej okazji!!! Pozdrowienia dla ulubionej Redakcji !!!

dziadek stefek