Wybrany wątek opinii

Jaki kit wciskacie, jacy tam "zwykli mieszkańcy" są w bloku na rogu Częstochowska, Królewiecka. Zwykli to apelowali by nie WCISKAĆ budynku sądu na Płk. Dąbka gdzie teraz interesanci nie mają gdzie zaparkować.
(2026.06.25)
Zatem może zdefiniuj kim są "zwykli mieszkańcy" skoro ci z Korony Elbląga są niezwykli. Wszyscy kupujący mieszkania w nowych zasobach są niezwykli, tylko dlatego że pracują i zarabiają na swoje dobra?
(2026.06.25)
Powrót do komentarzy