Wybrany wątek opinii
Jaki kit wciskacie, jacy tam "zwykli mieszkańcy" są w bloku na rogu Częstochowska, Królewiecka. Zwykli to apelowali by nie WCISKAĆ budynku sądu na Płk. Dąbka gdzie teraz interesanci nie mają gdzie zaparkować.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
Zatem może zdefiniuj kim są "zwykli mieszkańcy" skoro ci z Korony Elbląga są niezwykli. Wszyscy kupujący mieszkania w nowych zasobach są niezwykli, tylko dlatego że pracują i zarabiają na swoje dobra?
Do moderacji
Odpowiedz
6
3