UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zatem może zdefiniuj kim są "zwykli mieszkańcy" skoro ci z Korony Elbląga są niezwykli. Wszyscy kupujący mieszkania w nowych zasobach są niezwykli, tylko dlatego że pracują i zarabiają na swoje dobra?
Zatem może zdefiniuj kim są "zwykli mieszkańcy" skoro ci z Korony Elbląga są niezwykli. Wszyscy kupujący mieszkania w nowych zasobach są niezwykli, tylko dlatego że pracują i zarabiają na swoje dobra?