UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jaki kit wciskacie, jacy tam "zwykli mieszkańcy" są w bloku na rogu Częstochowska, Królewiecka. Zwykli to apelowali by nie WCISKAĆ budynku sądu na Płk. Dąbka gdzie teraz interesanci nie mają gdzie zaparkować.


Anuluj