Wybrany wątek opinii
Bełkot. Niech opegieka sama buduje za swoje lotnisko w innym miejscu, a od kasy podatników niech trzyma się z daleka. Nie potrzeba na kolejnych warkoczących samolociolkow w weekendy, utrudniających odpoczynek.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@Noszowy z Kaliningradu - Bardzo dobrze jak będzie taki pas, a samolotów oby jak najwięcej latało i bardzo dobrze jak latają, jak komuś przeszkadza to może wyprowadzić się gdzieś na odludzie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1