UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bełkot. Niech opegieka sama buduje za swoje lotnisko w innym miejscu, a od kasy podatników niech trzyma się z daleka. Nie potrzeba na kolejnych warkoczących samolociolkow w weekendy, utrudniających odpoczynek.

Noszowy z Kaliningradu