UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Noszowy z Kaliningradu - Bardzo dobrze jak będzie taki pas, a samolotów oby jak najwięcej latało i bardzo dobrze jak latają, jak komuś przeszkadza to może wyprowadzić się gdzieś na odludzie.
@Noszowy z Kaliningradu - Bardzo dobrze jak będzie taki pas, a samolotów oby jak najwięcej latało i bardzo dobrze jak latają, jak komuś przeszkadza to może wyprowadzić się gdzieś na odludzie.