UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Noszowy z Kaliningradu - Bardzo dobrze jak będzie taki pas, a samolotów oby jak najwięcej latało i bardzo dobrze jak latają, jak komuś przeszkadza to może wyprowadzić się gdzieś na odludzie.


Anuluj