UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bełkot. Niech opegieka sama buduje za swoje lotnisko w innym miejscu, a od kasy podatników niech trzyma się z daleka. Nie potrzeba na kolejnych warkoczących samolociolkow w weekendy, utrudniających odpoczynek.

Noszowy z Kaliningradu

Anuluj