UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bełkot. Niech opegieka sama buduje za swoje lotnisko w innym miejscu, a od kasy podatników niech trzyma się z daleka. Nie potrzeba na kolejnych warkoczących samolociolkow w weekendy, utrudniających odpoczynek.
Noszowy z Kaliningradu