Wybrany wątek opinii
Godzinę później też jest przesiadka na EIP, ale trzeba 16 min poczekać, a to pewnie znowu za długo? Jaki jest idealny czas na przesiadkę dla nowego elbląga, żeby nie chcieli zmieniać rozkładów jazdy w całej Polsce? Przypomnę tylko, że ludzie mogą mieć jeszcze przesiadkę w Tczewie, nie tylko w Malborku i każda zmiana na ich 'widzi mi się' będzie miała realny wpływ na skomunikowanie w innym miejscu. Zostawcie ten temat dorosłym. Jak chcecie pobawić się pociągami, to na jaszczurczego jest sklep modelarski, tam kupcie sobie modele i pobawcie się na makiecie.
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
@KapitanSzyderca - Jak przesunięcie jednego pociągu regio o 10 minut to zadanie nie do zrobienia to ja nie mam pytań
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@Niedasizm - Jezeli jedzie z Olsztyna do Malborka, to nie jest duży problem. Ale zmiana czasu z Warszawy nawet o 5min robi bardzo duza roznice. Jezeli tego nie wiesz, to oznacza, ze nie masz zadnej wyobrazni, o wiedzy nie wspominajac.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Niedasizm - Egoizm czy ignorancja? Jedna zmiana na linii 204,wywoła lawinę zmian na liniach magistralnych 9,131,203,220 i 260,że o innych pobocznych, zależnych nie wspomnę. Zapomniałeś, że tory nie są tylko dla jednego składu? Że po tych samych torach poruszają się dziesiątki innych pociągów w różnych odstępach czasu?
Do moderacji
Odpowiedz
1
1