UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@KapitanSzyderca - Jak przesunięcie jednego pociągu regio o 10 minut to zadanie nie do zrobienia to ja nie mam pytań
Niedasizm
@KapitanSzyderca - Jak przesunięcie jednego pociągu regio o 10 minut to zadanie nie do zrobienia to ja nie mam pytań
Niedasizm