UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@KapitanSzyderca - Jak przesunięcie jednego pociągu regio o 10 minut to zadanie nie do zrobienia to ja nie mam pytań

Niedasizm

Anuluj