UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Niedasizm - Egoizm czy ignorancja? Jedna zmiana na linii 204,wywoła lawinę zmian na liniach magistralnych 9,131,203,220 i 260,że o innych pobocznych, zależnych nie wspomnę. Zapomniałeś, że tory nie są tylko dla jednego składu? Że po tych samych torach poruszają się dziesiątki innych pociągów w różnych odstępach czasu?
KapitanSzyderca