UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Godzinę później też jest przesiadka na EIP, ale trzeba 16 min poczekać, a to pewnie znowu za długo? Jaki jest idealny czas na przesiadkę dla nowego elbląga, żeby nie chcieli zmieniać rozkładów jazdy w całej Polsce? Przypomnę tylko, że ludzie mogą mieć jeszcze przesiadkę w Tczewie, nie tylko w Malborku i każda zmiana na ich 'widzi mi się' będzie miała realny wpływ na skomunikowanie w innym miejscu. Zostawcie ten temat dorosłym. Jak chcecie pobawić się pociągami, to na jaszczurczego jest sklep modelarski, tam kupcie sobie modele i pobawcie się na makiecie.
KapitanSzyderca