Wybrany wątek opinii
No, no - parada robi wrażenie - to potwór nie okręt drżyjcie krąžowniki I lotniskowce, parada zwycięstwa Putina z przed miesiąca to Pikuś przy naszym tygrysie. szukałem w całym opisie, co to za święto majowe, bo armia świętuje w lipcu, to święto nie jest krajowe, zrobione chyba dla picu, by wręczyć sobie odznaki, by naród uwierzył w wojsko, grochówę oraz Kentacy, my bronić będziemy cię Polsko, jak broni nas Patryk Jaki.
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
@Czołem żołnierze. - A tu chłopie wiesz jakie RP ma okręty. Jednym z największych jest ORP Slezak, który po zbudowaniu obrotnicy i pogłębieniu toru spokojnie tu wpłynie. Także trolu przestać sieć ruska propagandę.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
A pewien jesteś, że kiedykolwiek osiągną te magiczne 5m pogłębienia, może w dniu oddania prac i witaj mule rzeczny spłycamy do 4,5-4m i że ktoś podejmie ryzyko uszkodzenia kadłuba takiej jednostki na marginesie rzędu 0,5m.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0