UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Czołem żołnierze. - A tu chłopie wiesz jakie RP ma okręty. Jednym z największych jest ORP Slezak, który po zbudowaniu obrotnicy i pogłębieniu toru spokojnie tu wpłynie. Także trolu przestać sieć ruska propagandę.