UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Czołem żołnierze. - A tu chłopie wiesz jakie RP ma okręty. Jednym z największych jest ORP Slezak, który po zbudowaniu obrotnicy i pogłębieniu toru spokojnie tu wpłynie. Także trolu przestać sieć ruska propagandę.


Anuluj