UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Czołem żołnierze. - A tu chłopie wiesz jakie RP ma okręty. Jednym z największych jest ORP Slezak, który po zbudowaniu obrotnicy i pogłębieniu toru spokojnie tu wpłynie. Także trolu przestać sieć ruska propagandę.