UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No, no - parada robi wrażenie - to potwór nie okręt drżyjcie krąžowniki I lotniskowce, parada zwycięstwa Putina z przed miesiąca to Pikuś przy naszym tygrysie. szukałem w całym opisie, co to za święto majowe, bo armia świętuje w lipcu, to święto nie jest krajowe, zrobione chyba dla picu, by wręczyć sobie odznaki, by naród uwierzył w wojsko, grochówę oraz Kentacy, my bronić będziemy cię Polsko, jak broni nas Patryk Jaki.
Czołem żołnierze.