Wybrany wątek opinii
Na elbląskiej stronie takie fanaberie, ze jest kanał ostródzki?
Jest tylko i wyłącznie kanał elbląski
Do moderacji
Odpowiedz
26
2
@Dsada - Mamy jakiegoś kreta rewolucjonistę w redakcji?
Do moderacji
Odpowiedz
11
0
@Dsada - Nie masz racji. Kanał Ostródzki i Kanał Elbląski to dwie różne rzeczy
Do moderacji
Odpowiedz
4
11
@Poczytaj nim napiszesz - Az przestudiowalem jak to wygląda, dla pewności.
Wszystko jest kanałem elbląskim, a to o czym piszesz to odcinek ostródzki (tak go nazywają), A oficjalnie jest to kanał elbląski
Do moderacji
Odpowiedz
12
2