Wybrany wątek opinii

Na elbląskiej stronie takie fanaberie, ze jest kanał ostródzki? Jest tylko i wyłącznie kanał elbląski
Dsada (2026.05.31)
@Dsada - Mamy jakiegoś kreta rewolucjonistę w redakcji?
(2026.05.31)
@Dsada - Nie masz racji. Kanał Ostródzki i Kanał Elbląski to dwie różne rzeczy
Poczytaj nim napiszesz (2026.05.31)
@Poczytaj nim napiszesz - Az przestudiowalem jak to wygląda, dla pewności. Wszystko jest kanałem elbląskim, a to o czym piszesz to odcinek ostródzki (tak go nazywają), A oficjalnie jest to kanał elbląski
Dsada (2026.05.31)
Powrót do komentarzy