UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Poczytaj nim napiszesz - Az przestudiowalem jak to wygląda, dla pewności. Wszystko jest kanałem elbląskim, a to o czym piszesz to odcinek ostródzki (tak go nazywają), A oficjalnie jest to kanał elbląski
Dsada