UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Poczytaj nim napiszesz - Az przestudiowalem jak to wygląda, dla pewności. Wszystko jest kanałem elbląskim, a to o czym piszesz to odcinek ostródzki (tak go nazywają), A oficjalnie jest to kanał elbląski

Dsada

Anuluj