UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na elbląskiej stronie takie fanaberie, ze jest kanał ostródzki? Jest tylko i wyłącznie kanał elbląski
Dsada
Na elbląskiej stronie takie fanaberie, ze jest kanał ostródzki? Jest tylko i wyłącznie kanał elbląski
Dsada