UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Poczytaj nim napiszesz - Az przestudiowalem jak to wygląda, dla pewności. Wszystko jest kanałem elbląskim, a to o czym piszesz to odcinek ostródzki (tak go nazywają), A oficjalnie jest to kanał elbląski

Dsada