Wybrany wątek opinii

Ojoj pani i pan poseł z PiSu z naszego miasta nie chcą rozwoju Elbląga? A wstrzymanie się od głosu pana posła / niedawnego kandydata do urzędu prezydenta Elbląga/, to chyba jednak też głos przeciwny?
ooo (2026.05.29)
@ooo - śliwka to pisior z ols, tyna a ols, tyn zawsze był przeciw rozwojowi Elbląga i okradał nas z czego tylko mógł !
(2026.05.29)
@ooo - Kto nie chciał 100 mln zł na budowę portu? Obecntm obiecano. To jak z Yeti wszyscy słyszeli nikt nie widział.
obibok (2026.05.30)
@ooo - wejscie do metropoli oznacza ze Elblag bedzie dojony przez Gdansk i Olsztyn. Dwuch panow to zawsze lepiej niz jeden.
(2026.05.31)
Powrót do komentarzy