Wybrany wątek opinii
Ojoj pani i pan poseł z PiSu z naszego miasta nie chcą rozwoju Elbląga? A wstrzymanie się od głosu pana posła / niedawnego kandydata do urzędu prezydenta Elbląga/, to chyba jednak też głos przeciwny?
Do moderacji
Odpowiedz
37
11
@ooo - śliwka to pisior z ols, tyna a ols, tyn zawsze był przeciw rozwojowi Elbląga i okradał nas z czego tylko mógł !
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@ooo - Kto nie chciał 100 mln zł na budowę portu? Obecntm obiecano. To jak z Yeti wszyscy słyszeli nikt nie widział.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@ooo - wejscie do metropoli oznacza ze Elblag bedzie dojony przez Gdansk i Olsztyn. Dwuch panow to zawsze lepiej niz jeden.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1