UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ojoj pani i pan poseł z PiSu z naszego miasta nie chcą rozwoju Elbląga? A wstrzymanie się od głosu pana posła / niedawnego kandydata do urzędu prezydenta Elbląga/, to chyba jednak też głos przeciwny?

ooo

Anuluj