UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ojoj pani i pan poseł z PiSu z naszego miasta nie chcą rozwoju Elbląga? A wstrzymanie się od głosu pana posła / niedawnego kandydata do urzędu prezydenta Elbląga/, to chyba jednak też głos przeciwny?
ooo
Ojoj pani i pan poseł z PiSu z naszego miasta nie chcą rozwoju Elbląga? A wstrzymanie się od głosu pana posła / niedawnego kandydata do urzędu prezydenta Elbląga/, to chyba jednak też głos przeciwny?
ooo