UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ooo - śliwka to pisior z ols, tyna a ols, tyn zawsze był przeciw rozwojowi Elbląga i okradał nas z czego tylko mógł !
@ooo - śliwka to pisior z ols, tyna a ols, tyn zawsze był przeciw rozwojowi Elbląga i okradał nas z czego tylko mógł !